Podręczniki szkolne nie muszą być wcale drogie

Współczesny świat potrzebuje innowacyjnych rozwiązań, które nie tylko będą wspomagać placówki edukacyjne, ale również będą dostępne dla każdej kieszeni. Tanie podręczniki są potrzebne, aby zacząć edukację w szkole podstawowej i poznać ciekawy świat nauki zamknięty na stronach książek. Wydawnictwa współpracujące z placówkami edukacyjnymi, dokładają wszelkich starań, aby ich podręczniki były dostępne dla każdego w korzystnej cenie.

Wydawnictwa publikujące dla szkół

Na rynku polskim znajduje się wiele wydawnictw, które wspomagają placówki dydaktyczne. Wśród nich możemy znaleźć takie wydawnictwo jak Nowa Era, które powstało w 1992 roku i dzięki zaufaniu grona pedagogicznego oraz rodziców nadal publikuje nowe tytuły. Warto zauważyć, że jednym z najstarszych wydawnictw w Polsce jest WSiP, które powstało w 1945 roku i dzięki niemu wiele pokoleń młodych Polaków mogło wkroczyć bezpiecznie w dorosłe życie. Nowa Era podobnie jak i WSiP wydają różne pomoce naukowe, takie jak podręczniki, multimedia czy pomoce dydaktyczne dla nauczycieli. 

Podręcznik dostosowany do potrzeb ucznia

Merytorycznie przygotowana wiedza zawarta w podręczniku jest dostosowana do każdego poziomu edukacji w szkole. Łatwy do zapamiętania tekst, diagramy, wykresy oraz ciekawe ilustracje to tylko część świata nauki, którą uczniowie mogą znaleźć w podręcznikach Nowej Ery oraz WSiP.

Warto zaznaczyć, że pomoce naukowe są dostosowane do najnowszej podstawy programowej i zawierają wszystkie niezbędne informacje, dzięki którym uczeń może zaliczyć egzaminy końcowe.  We współpracy w wydawnictwa oraz specjalistów powstały podręczniki takie jak:

– “Chemia. Klasa 1” opracowany przez Andrzeja Czerwińskiego, Annę Czerwińską, Krzysztofa Kuśmierczyka oraz Małgorzatę Jelińską-Kazimierczuk,

– “To jest chemia 1” autorstwa Joanny Szymońskiej, Marii Litwini i Szaroty Styka-Wlazło.

Podręczniki można nabyć na stronie internetowej wydawnictwa oraz w księgarniach stacjonarnych w całej Polsce. Informacje zawarte w książce są łatwe do zapamiętania, a zestawy ćwiczeń kończące dział pozwalają sprawdzić i utrwalić swoją wiedzę.